Zespół

Aleksandra Korzeniowska – właściciel

Właścicielka wydawnictwa i inicjatorka całego zamieszania. Fanka staroci, powieści gotyckich i mangi wszelakiej. Książkę drukowaną przedkłada ponad wszystko. Tolerancyjna wobec wszystkich (legalnych) gatunków, nie tylko mangowych.

Natalia Gorczowska – korekta

Polonistka z wykształcenia i zamiłowania. W wydawnictwie trudni się tropieniem wszelakich błędów i dopisywaniem tu i ówdzie brakujących przecinków. Mangą i anime interesuje się od kilku lat, przedkładając shouneny nad łzawe romansidła. W wolnych chwilach pochłania ogromne liczby książek, zwłaszcza fantastyki.

Karolina „Karka” Masiulaniec – redakcja graficzna

Studentka geodezji i szacowania nieruchomościami, pasjonatka m&a, sportu i grafiki komputerowej. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, książek i śmiechu. Ulubione gatunki mang: dramat, komedia, psychologiczny, romans. Ulubiony tytuł: Death Note.

 

Współpracowali z nami:

Bartek „Norf” Madziar – tłumacz języka japońskiego

Z wykształcenia inżynier biomedyczny, z zamiłowania raper i zapalony tłumacz. Uwielbia curry, ale sushi też nie pogardzi. Lubi ludzi, którzy dają mu jedzenie. Ulubione gatunki mang: seinen, dramat, okruchy życia, shounen. Ulubiony tytuł: seria Monogatari (choć to akurat nie manga…).