Pierwszy tytuł

Witajcie,

 

Z dumą i radością informujemy, że posiadamy licencję na nasz pierwszy tytuł!

Więcej informacji podamy na dniach, a już teraz możemy powiedzieć, że prace idą pełna parą.

Tak więc tomik trafi w wasze łapki najpewniej już w lutym 2014.

A tymczasem – cierpliwości i wracajcie po więcej informacji!

 

Pozdrawiamy,

Ringo Ame

22 Comments on Pierwszy tytuł

 1. Popieram, chcemy jak najszybciej dowiedzieć się co dla nas szykujecie ^^ Czy dostaniemy chociaż jakąś podpowiedź przed końcem miesiąca?

 2. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale myślałam, że wydanie mangi wiąże się z jej promocją. Jeżeli chcecie wydać pierwszy tom w lutym, to chyba najwyższy czas podać tytuł i zacząć ją promować (mało kto wie o istnieniu wydawnictwa, a co dopiero, że coś wydacie). Choć może to tylko moje błędne myślenie.
  W każdym wypadku życzę powodzenia.

 3. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale myślałam, że wydanie mangi wiąże się z jej promocją. Jeżeli chcecie wydać pierwszy tom w lutym, to chyba najwyższy czas podać tytuł i zacząć ją promować (mało kto wie o istnieniu wydawnictwa, a co dopiero, że coś wydacie). Choć może to tylko moje błędne myślenie.
  W każdym wypadku życzę powodzenia.

 4. A moglibyście już podać ten tytuł? Wielu fanów bardzo tego wyczekuje i nie wie, czy już szykować kasę xD

 5. Cóż, mogę jedynie życzyć powodzenia w wydawaniu tytułów i może kiedyś będę się cieszył, że któreś wydawnictwo wyda Yumekui Merry.

 6. Ja mam takie pytanko … Wiecie już może czy mangi waszego wydawnictwa będa dostępne w empikach ?

 7. Świetne wiadomości na nowy rok! ;] Życzę wam jak najbardziej udanej działalności i wyczekuję z niecierpliwością dalszych informacji!

 8. To powodzenia tak na początek. Mam nadzieje że doczekam się jakiś niezłych tytułów:]

 9. Powodzenia! Choćby nie wiem co to było, kupię dla sprawdzenia Waszej jakości >: D 2014 rok zapowiada się nieziemsko dla nowości mangowych *_*

 10. Bardzo się cieszę ^^ Im więcej wydawnictw, tym lepiej.

 11. Normalnie mordka mi się śmieje! Wyśmienicie, że na Naszym rynku pojawia się kolejne wydawnictwo! :3 Oczywiście, będę czekać na kolejne informacje oraz trzymam kciuki za Waszą działalność! 😀

 12. Gdzie będzie można kupić wasze tytuły, nawiązujecie współprace z yatta.pl? Czy jakieś informacje o pierwszym tytule pojawią się jeszcze w tym miesiącu?

 13. No to czekamy, czekamy 😀
  Nie ukrywam, iż jestem niezmiernie ciekaw, co będzie tym pierwszym krokiem w nasz ryneczek!

 14. A można prosić o zdradzenie chociaż drobnej informacji, czego możemy się spodziewać? Shounen, shoujo, yaoi, yuri. Ciokolwiek? Ślicznie proszę Q,Q

Dodaj komentarz