Komunikat

A teraz komunikat specjalny!
Tytuł podamy dziś wieczorem lub jutro rano – znaczy się najprawdopodobniej koło północy 😉

Małego przecieku ze środka tomiku możecie oczekiwac nawet wcześniej.

Część z Was prosiła o dreszczyk emocji i oczekiwania.

Już teraz mówimy więc, że w tytule wystepuje pewien słodziak, ciacho i kupiec a fani gatunku chętnie wgryzą się w tomik i lektura zapewne ich wessie.

(A tak nawiasem mówiąc to strasznie jesteście niecierpliwi 😉 Uruchomilismy stronę internetową i ogłosiliśmy istnienie wydawnictwa w sobotę a dzisiaj jest środa)

 

Pozdrawiamy

6 Comments on Komunikat

  1. No to już wiem, co będę robić dzisiaj xD ctrl+r, nadchodzę!
    Słodziak ciacho i kupiec nic mi kompletnie nie mówi, ale mam już zaczepienie do przeszukiwania tytułów, które pasują do tego opisu >:D Wasze logo jest świetne, na tomikach będzie świetnie wyglądało *_*

  2. HURAAAAA ale się straaasznie cieszę że już to podacie no i straszną miałam radochę że jest nowe wydawnictwo XD W końcu im więcej tym lepiej i według mnie inne wydawnictwa nigdy nie ucierpiałyby na tym że jest nowe które też coś wydaje bo w końcu jak się komuś coś jakaś manga podoba to i tak prędzej czy później by ją kupił tak myślę no przynajmniej ja na pewno bym tak zrobiła XD I cieszę się że podacie to chyba około północy bo siedzę na necie do 2 w nocy wiwat Ringo Ame yaaay!

  3. Ja również czekam z niecierpliwością na tytuł i liczę, że jeszcze dzisiaj go poznam <3

  4. Ja tu niecierpliwie czekam siedzę na fejsie, o patrzę coś dodali i nagle, że post usunięty to szybko wbiłam na stronę w nadzieji, że zobacze co to za tytuł ;D ale skoro dzisiaj wieczorem lub jutro rano *jutro rano to ja w szkole jestem ;-;* to poczekam 🙂 PROSZĘ PWOEIDZCIE DZISIAJJJJ <3333 Pozdroo <3

Dodaj komentarz