Dia Game – okładka i strony przykładowe

 Prezentujemy Wam okładkę i przykładowe strony tomiku Dia Game.

Od teraz możecie też przeglądać informacje o naszych wydaniach rozwijając zakładkę „Nasze mangi”.

 


 

 

9 Comments on Dia Game – okładka i strony przykładowe

 1. Też się zastanawiam o co chodzi z tym „zwiech”? I tez nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym jabłkiem w karmelu? To chyba niezbyt Japonski przysmak..
  Mam pytanie, w jakich sklepach mozna kupic Wasze mangi? 😉

  • Zapraszamy do zakładki „Gdzie kupić” i na allegro (Agnamicus) 😉
   Ringo ame「りんご飴」to przysmak bardzo popularny w Japonii, element japońskiej tradycji i obowiązkowy element wszelkich festynów (szczególnie tych utrzymywanych w tradycyjnej atmosferze). Wprawdzie w Europie wielu osobom może kojarzyć się z candy apples i Halloween, niemniej jednak ich geneza jest inna.
   „Zwiech” – pochodzi od potocznego zwrotu „zawiesić się”, „zwiesić się”, „zawias”; zastygnąć w bezruchu w związku z dużym zamyśleniem lub otrzymaniem zaskakującej wiadomości; brakować komuś słów, szczególnie z zaskoczenia; zatkany (niezdolny do znalezienia właściwych słów lub odpowiedzi, oniemiały)
   tutaj: podkreśla zaskoczenie bohatera po zobaczeniu osoby, której nie spodziewał się spotkać w takim miejscu, „zatkało go”

 2. A po tym tytule,macie zamiar coś wydać i kiedy?

 3. Nie wiem jak to się stało ale przekonałam się do yaoi i chętnie zakupię tą mangę ^^ tym bardziej że kreska nie jest najgorsza.

 4. Okładka jest masakryczna. Wasze logo prezentuje się tutaj okropnie. Fonty są źle dobrane. Typesetting też zbyt dobrze się nie prezentuje. Mam nadzieję, że po wydruku będzie to jednak bardziej czytelne. I tak w ogóle, co to ten „zwiech”?
  Trochę żałuję, że zamówiłam. Ale może zaskoczycie cudownym tłumaczeniem? Chociaż nigdy nie lubiłam jabłek w karmelu, więc nadziei jakiejś wielkiej nie mam…

 5. Czy mangi waszego wydawnictwa będą dostępne w Empikach?

 6. Sorry, ale okładka strasznie słabo wygląda :/ Może „na żywo” będzie się lepiej prezentować, oby.

 7. Bardzo fajnie wyszła Wam okładka. 🙂 Już nie mogę się doczekać, kiedy tomik znajdzie się w moich łapkach.

Dodaj komentarz